Kolumna podlogowa Q Acoustics 3050i -1 SZT

799,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Marka     Q Acoustics
kolor     czarny
Typ głośnika     Głośniki podłogowe
Rozmiar głośnika     1000 milimetrów
Waga przedmiotu     17,8 kilograma
Maksymalna moc głośników     100 watów
Impedancja     4 omy
Ilość
w magazynie

Powystawowa w bardzo dobrym stanie
Sprawna
Ślady używania - mini ryski na bocznej ścianie obudowy w części górnej, ryski i odprysk lakieru na spodzie w okolicy mocowania podstawy ( foto)
Zestaw zawiera - kolumna z osłoną, podstawa, nogi, śruby mocujące, instrukcja obsługi
Oryginalne opakowanie ze śladami magazynowania (poniszczone)

Kolumna podłogowa Q Acoustics 3050i (czarny)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.


Kolumna podłogowa Q Acoustics 3050i
Głośniki Q 3050i są wyposażone w szereg unikatowych technologii, w tym HPE i P2P, które zapewniają naprawdę wyjątkowy dźwięk.
Technologia HPE (Helmholtz Pressure Equalizer) opracowana w celu konwersji ciśnienia na prędkość i zmniejszenia całkowitego gradientu ciśnienia w obudowie głośnika została zastosowana w Q 3050i w celu zmniejszenia rezonansu korpusu. Ta technologia jest idealna dla wyższych głośników, które mają tendencję do rezonowania z jedną ulubioną częstotliwością. Q Acoustics P2P w serii 3000i obsługuje części obudowy, które wymagają usztywnienia, dzięki czemu obudowy są wyjątkowo stabilne, poprawiając ostrość obrazu stereofonicznego i nadając scenie dźwiękowej większą dokładność.


Zmienione wymiary obudowy
3050i zachowują ten sam akustycznie optymalny profil przedni, jednak zostały nieco zwężone i pogłębione o 25% w stosunku do poprzednich modeli. Zwiększona objętość wewnętrzna umożliwiła Q Acoustics uzyskanie niższej dolnej częstotliwości granicznej, a co za tym idzie głębsze basy oraz imponująco dużą skalę dźwięku. Dodatkową korzyścią jest to, że powiększony wymiar od przodu do tyłu oznacza, że ​​zredukowany są zniekształcenia odbite od tylnej ściany obudowy.

Nowe terminale
Konwencjonalne wycięcia w panelu pod terminale zostały usunięte, co znacznie poprawiło integralność strukturalną obudów, a nowe, niskoprofilowe wtyki zostały zintegrowane z gniazdami o głębokości wystarczającej do przyjęcia bananów o średnicy 4 mm (0,16 cala). Głośnik można ustawić bardzo blisko tylnej ściany, nawet gdy używane są banany zamiast gołych przewodów.

Specyfikacja techniczna
- Typ obudowy: 2-drożna
- Głośnik niskotonowy: 2x 165 mm
- Głośnik wysokotonowy: 22 mm
- Pasmo przenoszenia (+3 dB, -6 dB): 44 Hz - 30 kHz
- Impedancja nominalna: 6 Ω
- Minimalna impedancja: 4 Ω
- Czułość (2,83 Vrms @ 1 m): 91 dB
- Zalecana moc wzmacniacza: 25 - 180W
- Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,5 kHz
- Objętość efektywna: 32,4 L
- Wymiary H / D / W: 310 x 1020 x 310 mm
- Waga szt: 17,8 kg

W21-FM4337
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć