Osłona trampolinowa do sprężyn SONGMICS, zdejmowana Ø 366 cm, odporna na promieniowanie UV, odporna na rozdarcia

189,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Ilość
w magazynie

Produkt Powystawowy - NOWY 

  • Brak śladów używania
  • Rozmiar: śr.366cm
  • 12FT

  • Ten pierścień (Ø 366 cm) zapewnia dobrą ochronę okrągłej trampoliny tego samego rozmiaru. Wysokiej jakości szwy chronią pokrowiec przed rozdarciem podczas częstego korzystania z trampoliny
  • Materiały wierzchnie: Ta osłona krawędzi trampoliny wykonana jest z powierzchni PVC o gramaturze 310 g/m² (500D), pianki EPE o grubości 15 mm i wysokiej jakości PE o gramaturze 130 g/m² na spodzie.
  • Długa żywotność: odporna na promieniowanie UV i wodę osłona sprężynowa chroni trampolinę zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni.
  • Ochrona 360°: Ta osłona krawędzi o szerokości 300 mm i grubości 15 mm zapobiega bolesnemu lądowaniu na sprężynach trampoliny
  • Łatwy montaż: wystarczy użyć pasków pod matą bezpieczeństwa, aby przymocować je do trampoliny. Ten proces zajmuje tylko kilka minut.
  • Dodatkowa dawka bezpieczeństwa

Pokrowiec na krawędź SONGMICS pozwala dzieciom spokojnie skakać na trampolinie, wiedząc, że gruba pianka EPE oraz wytrzymały pokrowiec z PVC zapewniają doskonałą ochronę przed urazami. Zaprojektowana tak, aby chronić Cię przed bolesnym kontaktem ze sprężynami trampoliny, ta mata zapewnia dodatkową dawkę bezpieczeństwa.


Dla długiej żywotności
Pod warunkiem, że jest traktowana ostrożnie, okrągła mata bezpieczeństwa nie musi być wymieniana co roku. Wytrzymała, odporna na promieniowanie UV i wodę powierzchnia PVC o gramaturze 310 g/m² (500D), pianka EPE o grubości 15 mm, wysokiej jakości spód wykonany z PE o gramaturze 130 g/m² oraz umiejętnie rozmieszczone szwy zapewniają długą żywotność tego akcesorium do trampoliny.

Znajdź idealny rozmiar
Przed zakupem sprawdź średnicę swojej trampoliny, aby osłona krawędzi była idealnie dopasowana. Ten produkt firmy SONGMICS nadaje się do wszystkich trampolin o standardowych rozmiarach.

Produkt:
- Kolor: kolorowy różowy
- Materiał: PVC 310 g/m² (500D), pianka EPE 15 mm, PE 130 g/m²
- Rozmiar: Ø 366 cm / 30cm / 10cm
- Waga: 2,9 kg
W23-HQ2865
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć