Wędka Abu Garcia Max Pro (1548577) bez kołowrotka

278,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Ilość
w magazynie

Produkt POWYSTAWOWY jak NOWY

Abu Garcia wędk MAX PRO 1,98m 10-40g (1548577)

Od wielu lat kombinacje do odlewania MAX są jednymi z najpopularniejszych kombinacji Abu Garcia. To już czwarta generacja z całkowicie odnowionymi kołowrotkami i wędkami, oferująca wysoką jakość i wydajność każdemu wędkarzowi. Mocne i responsywne wędki węglowe 24T z lekkimi komponentami są połączone z niezawodnymi, mocnymi i lekkimi kołowrotkami castingowymi MAX, które są wyposażone w najnowszą technologię i funkcje.
- Czułe i mocne węglowe blanki wędzisk 24T
- Lekkie przelotki LTS
- Korkowe uchwyty rękojeści


Abu Garcia to marka powstała w 1921 r., produkująca świetnej jakości sprzęt wędkarski, ciesząca się zaufaniem wędkarzy na całym świecie. Produkty zaprojektowane przez szwedzkich ekspertów charakteryzują się niezawodnością w każdych warunkach.

Możesz doświadczyć tradycyjnego łowienia ryb w najlepszej jakości dzięki artykułom z Abu Garcia.

Produkty Abu Garcia
Już w 1887 roku wymieniono z nazwy pierwotną działalność znanej obecnie na całym świecie marki wędkarskiej Abu Garcia. W 1940 roku Szwed Göte Borgström rozpoczął produkcję pierwszego sprzętu wędkarskiego w Svängsta w Szwecji. Lokalizacja nad znaną rzeką łososiową Mörrum w Szwecji była idealna do bezpośredniego testowania sprzętu. Abu Garcia zaprojektował również Record Ambassadeur 5000, który został wprowadzony na rynek w 1952 roku i był szczytowym osiągnięciem technologii wieloszpulowej w tamtym czasie. Abu Garcia wywarł szczególny wpływ na rynek amerykański i od tego czasu jest na ustach wszystkich.

Abu Garcia
Wędkarze od pokoleń ufają szwedzkiej marce Abu Garcia. Ich produkty od samego początku są synonimem wysokiej jakości i perfekcyjnego wykonania oraz są stale testowane i sprawdzane, aby zawsze być w czołówce technologii - tak, aby Twoje połowy mogły być prowadzone płynnie i pomyślnie. Planowanie, wdrażanie i ciągłe doskonalenie precyzyjnego sprzętu Abu Garcia pozostają pod ścisłą kontrolą. W ten sposób Abu Garcia staje się znakiem rozpoznawczym dziesięcioleci doświadczenia i pasji do szczegółów.

Wiele pokoleń szwedzkich rzemieślników zaprojektowało sprzęt rybacki, który został przetworzony zgodnie z najwyższymi standardami. Zadaniem producentów jest kontynuowanie projektowania marki już dziś, aby w przyszłości nadal wiernie wspierać wędkarzy w ich hobby. Jako wiodąca marka wędkarska, Abu Garcia jest synonimem najwyższej jakości i najbardziej innowacyjnych produktów.

Podstawowe parametry:
Wędka:
  • długość: 1,98 m
  • długość transportowa: 104 cm
  • ciężar wyrzutu: 10 - 40 g
  • elementy: 2
  • akcja: Fast
  • moc: Medium Heavy
  • responsywny i mocny blank z włókna węglowego 24T
  • lekkie przelotki LTS
  • uchwyt z korka
W23-HQ2850
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć