UltraSport Trampolina dziecięca INDOOR 140cm 25kg

339,00 zł
Brutto
Ultrasport Kids Indoor Trampoline Jumper 140 cm, zabawna i fitnessowa trampolina dla dzieci w wieku od 3 lat, do użytku jako wewnętrzna trampolina, niesamowicie bezpieczna z siatką i osłoną krawędzi

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

TRAMPOLINA Powystawowa - NOWA
  • Sprawna
  • Brak śladów używania
  • Kompletna
  • Średnica 140 cm
  • Maksymalne obciążenie 25 kg
  • Opakowanie zastępcze

Ultrasport Kids Indoor Trampoline Jumper 140 cm, zabawna i fitnessowa trampolina dla dzieci w wieku od 3 lat, do użytku jako wewnętrzna trampolina, niesamowicie bezpieczna z siatką i osłoną krawędzi


Ultrasport Kids Indoor Trampoline Jumper 140 cm, trampolina do zabawy i fitness dla dzieci w wieku od 3 lat
Do użytku jako trampolina wewnętrzna, niezwykle bezpieczna z siatką i osłoną krawędzi (niebieska)

Trampolina wewnętrzna Ultrasport została opracowana dla dzieci zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Zamykane bezpieczne wejście z półokrągłym zamkiem błyskawicznym i wewnętrzną siatką zabezpieczającą chroni Twoje dziecko dookoła i zapobiega wypadaniu.
Opaski odbicia (system zawieszenia z elastyczną linką) zamiast stalowych sprężyn zapewniają szczególnie dobrą regulację mocy startu. Stawy maluchów są bezpieczne i dobrze się bawią, pozostając w dobrej formie. Trampolina zapewnia beztroską zabawę w podskakiwaniu.

Specjalne gumki
Specjalne gumki Rebound zapewniają dobrą kontrolę sprężyny dla dzieci – dzięki temu dłuższe sesje skoków są łagodniejsze dla stawów.
    
Dodatkowe bezpieczeństwo
Ok. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia osłona krawędzi o grubości 20 mm i solidna, malowana proszkowo metalowa rama. 185 cm.
    
Z zamkiem
Trampolina dla dzieci ma siatkę z zamkiem błyskawicznym, która otacza całą strefę skakania – dzięki temu nikt nie spadnie z trampoliny podczas skakania.
    
Wyściełany kijek netto
Ma 6 wyściełanych słupków z siatki i siatkę zabezpieczającą, dzięki czemu ta trampolina do użytku w pomieszczeniach jest niezwykle bezpieczna do zabawy.

Solidna i bezpieczna trampolina dla dzieci do wnętrz
Nawet dzieci w wieku 3 lat mogą cieszyć się zabawą na tej dziecięcej trampolinie, jednocześnie trenując swoją elastyczność, koordynację i poziom sprawności. Solidna i bezpieczna trampolina dziecięca do użytku w pomieszczeniach, zabezpieczona z każdej strony siatką zabezpieczającą, specjalna regulacja sprężyny za pomocą gumek, z wyściełanymi tyczkami z siatki i osłoną krawędzi.

Ultrasport
Od wielu lat z powodzeniem produkujemy różnorodne produkty dla sektora sportowego i outdoorowego. Sprzedajemy je pod marką Ultrasport. Odkryj więcej ofert, wspaniałych okazji i najważniejszych produktów, które co miesiąc pojawiają się w świecie produktów Ultrasport.


MODEL: 33070000065P
Całkowita średnica trampoliny: 140 cm
Wysokość: 185 cm
Średnica powierzchnia do skakania: około 110 cm
Wysokość ramy : 35 cm
Grubość pokrywy krawędzi: 20 mm
Liczba nóg: 6 sztuk
Malowana proszkowo metalowa rama
Piankowe wyściełane słupki w obrębie siatki
Trampolina z siatką do użytku wewnątrz domu/mieszkania marki Ultrasport pozwoli dzieciom spędzić czas zdrowo i aktywnie.
Ćwiczenia oraz zabawa na trampolinie jest bezpieczna dla stawów dziecka.
Trampolina jest wyposażona w siatkę ochronną opartą na sześciu wyściełanych słupkach, dzięki temu możesz być pewien, że Twoje dziecka jest bezpieczne.
Siatka ochronna otacza całą powierzchnię do skakania i zabezpiecza przed wypadnięciem dziecka z trampoliny.
W siatce jest umieszczone wejście na trampolinę z zamkiem błyskawicznym.
Specjalna elastyczna powierzchnia odbicia - system bungee zamiast stalowych sprężyn.
Zwiększona intensywność zabawy i poprawa umiejętności motorycznych oraz zwiększenie poczucia równowagi.
Trampolina UltraSport została opracowana zgodnie z aktualnymi wytycznymi bezpieczeństwa dzieci.
Trampolina UltraSport charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz doskonałymi aspektami bezpieczeństwa.
Trampolina jest oparta na sześciu stopach zapewniających stabilność i ma sześć stalowych ocynkowanych rur, które są pokryte miękką piankę w obszarze siatki ochronnej.
brak

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć